Helgens konfirmanter

Artikkelen er over 3 år gammel

Lørdag og søndag er store dager for Lier-konfirmanter.

DEL

Og konfirmasjonene er både humanistiske og kirkelige denne helgen.

De humanistiske holdes på Union scene i Drammen, mens Frogner kirke, Tranby kirke og Lierskogen kirke huser de kristelige.

Union scene, Drammen

Humanistiske konfirmanter 7. og 8. mai

Tiril Andersen, Tranby

Halvor Arnesen, Tranby

Ingvild Arnesen, Tranby

Taran Søvik Ask, Lier

Frida Vilhelmshaugen Bern, Tranby

Cathrine Elise Bjordal, Lierstranda

Henrik M. Caspersen, Gullaug

Terje Song Christiansen, Lierskogen

Maja Løcka Eine, Tranby

Elias Loe Eritsland, Lier

Ester Solhaug Fagerberg, Lier

Marie Fossen, Lier

Amandus Østbye Furuvold, Lier

Simen Oliver Grasto, Lierskogen

Karoline Hafskjold, Lier

Elise Paulsen Haug, Lier

Renate Heierstad Klemetsdal, Lierskogen

Philip Mouritsen Krogh, Tranby

Anders Sørbrå Langli, Tranby

Martin Lyngås, Lier

Marthe Borgen Moe, Reistad

Felix Andre Morland, Tranby

Marte Bruun Paulsen, Reistad

Elfrida Setra, Lier

Marcus Skarphagen, Sylling

Kaja Wollebæk Skråmo, Lier

Maria Lovise Haugseth Troli, Tranby

Fridtjof Haugen Varskog, Lier

Marte Viskum, Reistad

Erlend Wraa, Lier

Stine Anine Akre, Lier

Aurora Ingesen Andersen, Sylling

Anders Hafskjold Bjørnerud, Gullaug

Arne Hamre Bredal, Lier

Joakim Robert Carrera, Lier

Kaysa Linea Wamstad Finsrud, Tranby

Emil Kristoffer Gulliksrud, Lierskogen

Cato Hauge-Sandal, Lierskogen

Gabriel Szüts Håndstad, Lierskogen

Knut Knutsen, Lierskogen

Kaja Jeanne Lauritzen, Tranby

Tina Emilie Fedreheim Lie, Gullaug

Scott Mejlænder-Larsen, Lierskogen

Sarah Emilia Rochowicz Schøyen, Tranby

Stian André Helgåsen Teige, Lierskogen

Andrea Christiane Walbeck, Lier

Frogner kirke

Lørdag 7. mai klokken 11.00

Casper Andersen

Kristoffer Mogen Ask

Sigrid Marie Bergflødt

Martine Bredli

Maren Bogen Eriksen

Anna Iversen Friksen

Elise Gustavsen

Vetle Villum Hansen

Annie Homelien

Carl William Wright Nordby

Anders Olberg

Haakon Kristoffer Olsson

Henrik Aale Sørum

Simon Wego

Bettina Larsen Åstveit

Lørdag 7. mai klokken 13.00

Ida Foss Andersen

Line Amanda Haraldseth Fjellheim

Thomas André Haraldseth Fjellheim

Håkon Solli Grønningsæter

Fredrik Barland Gustavsen

Marie Heggelund

Sondre Nikolai Wium Karlsen

Ine Margrethe Bævre Kristiansen

Heidi Helgerud Krosser

Simon Thenning Melhus

Ole Martin Hansen Næss

Philip Pedersen

Ylva Norman Risvik

Emil Zetterquist

Søndag 8. mai klokken 12.00

Herman Aaslestad Ask

Karine Øisang Austad

Marius Borge

Antoinette Henriksen

Borgine Therese Hjelmtvedt

Hèlen Josefine Fegth Johansen

Victoria Woldstad Lied

Jonathan Bækken Ljone

Sara Morkestrand

Andreas Muller

Elisabeth Svendsen Røed

Ådne Tøftum Svendsrud

Birgitte Martinsen Sønstebø

Tranby kirke

Lørdag 7. mai klokken 11.00

Kristine Rudler Balsvik

Anette Jessen Berg

Karianne Strand Bergem

Louise Borgen

Martin Bratset

Anne Bredeli

Marte Bueie

Alice Cathrine Lochoff Dauge

Ida Emilie Granerud

Benjamin James Granrud

Helene Schaulund Hatletveit

Henrik Jølberg

Jostein Langørgen

Emma Winther Mathiesen

Ida Mølkjær

Caroline Nyland

Kristin Andrea Rasmussen

Lørdag 7. mai klokken 13.00

Sarah Helene Beckstrøm

Eva Christine Donovan

Anders Melaaen Døssland

Elisabeth Pimpisa Graarud

Malin Bjølgerud Gravdal

Martin Stærfelt Gusgaard

Guro Gustavsen

Even Johansen Hennum

Jonathan Hovrind

Helene Snarvold Johannessen

Kristian Langeteig Nymark

Mathias Sagen

Jens Eggen Skaug

Emil Solvang

Rita Katherine Knutsen Solø

Amanda Rotefoss Sunde

Karoline Wold- Larsen

Marte Økern

Lierskogen kirke

Søndag 8. mai klokken 11.00

Einrid Andre Fredriksen Mæhlum

Sigurd Heidenreich Røed

Herman Støa Sannes

Maja Stabæk

Christian Tomter Øvreberg

Søndag 8. mai klokken 13.00

Isabelle Galleberg

Sara Karoline Bjerk Haugen

William Hennum

Josefine Børresen Kittelsen

Ida Nedal Kværnstuen

Isabelle Røed Lampl

Kristine Midttun

Thomas Christian Groth Reinert

Tobias Svartås

Artikkeltags